Laboratory Drying Oven
آون آزمایشگاهی
نام فن آزما گستر یا اف جی با آون همراه شده و هر جا که نام آون باشد قطعا نام فن آزما گستر به عنوان یکی از تولید کنندگان آون آزمایشگاهی مطرح می باشد نامی که سر فصل زیبایی و کیفیت در طراحی می باشد. طراحان این سری از آون آزمایشگاهی در طراحی خود به وضوح سعی کرده اند ضمن حفظ ظاهر زیبا، از بعد فنی نیز بالاترین استانداردهای تجهیزات آزمایشگاهی را در نظر بگیرند. مدیر طراحی این شرکت به شما این اطمینان را می دهد که این دستگاه ها یکی از بی نظیرترین آون های آزمایشگاهی ساخت داخل می باشدو کاملا با نمونه های اروپایی قابل رقابت می باشد. مشخصات بی نظیری همچون : تکنولوژی HCT (جهت همدمایی در 27 نقطه از محفظه)، طراحی ویژه دریچه تخلیه هوا، رنج دمایی 300 درجه، میکروکنترلرهای بسیار دقیق، عایق بندی مضاعف، تایمر هوشمند، عیب یاب مرکزی و ترموستات اطمینان، آون آزمایشگاهی FG را نسبت به نمونه های موجود در بازار متمایز ساخته است.


آون آزمایشگاهی اف جی در انواع زیر تولید می گردد:

  • آون آزمایشگاهی بدون فن و آون آزمایشگاهی فن دار: در آون آزمایشگاهی بدون فن نحوه انتقال حرارت به صورت طبیعی می باشد که استفاده از تکنولوژی HCT این انتقال و جابجایی هوا را بسیار راحت تر و دقیق تر از نمونه های مشابه میسازد و در آون آزمایشگاهی فن دار انتقال و جابجایی هوا بوسیله فن سیرکوله انجام می گردد که طراحی انحصاری کانال فن این جابجایی حرارت را بسیار دقیق تر و سریع تر از نمونه های موجود در بازار ساخته است و محیط کاملا همدمایی را برای کاربر به ارمغان می آورد.
  • آون آزمایشگاهی در حجم های متفاوت: در حال حاضر آون آزمایشگاهی FG در 4 حجم 400، 240، 120، 55 تولید می شوند که در ابعاد خاص و طبق سفارش مشتری نیز قابل ساخت می باشند.

از نزدیک بررسی کن

بررسی آون های اف جی از نزدیک

برخی از مشتریان اف جی