کنگره ارتقاء کیفیت

کنگره ارتقاء کیفیت

چهاردهمیـــن کنگره بین المللـی و بیستمیـــن کنگـــره کشــــوری ارتقـاء کیفیت خدمـات آزمـایشگـاهی تــشخیـص پــزشکـی ایــران

چهاردهمین کنگره بین المللی و بیستمین کنگره ملی «ارتقای کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی در ایران» با هدف گرد هم آوردن متخصصان پزشکی، دانشمندان علوم آزمایشگاهی، محققان و متخصصان صنعت برای تبادل دانش و ایده در مورد آخرین پیشرفت های آزمایشگاهی تشخیص پزشکی برگزار می شود.

ارتقای کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی از اهداف مهم سیستم های مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان از جمله ایران است. این کنگره بستری را برای متخصصان، محققان و سیاست‌گذاران بهداشت و درمان فراهم می‌کند تا دانش و تجربیات خود را در این زمینه به اشتراک بگذارند.

این کنگره بستری را برای شرکت کنندگان فراهم می کند تا در مورد چالش ها و فرصت ها در زمینه تشخیص پزشکی، از جمله آخرین فن آوری ها و تکنیک های تشخیص بیماری ها، پیشرفت در مدیریت آزمایشگاه و تضمین کیفیت، و اهمیت همکاری بین متخصصان مراقبت های بهداشتی و دانشمندان آزمایشگاهی بحث کنند.

نتایج این کنگره می تواند با شناسایی بهترین شیوه ها، رسیدگی به چالش ها و ارتقای نوآوری و همکاری به بهبود کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی در ایران کمک کند.

جهت شرکت در چهاردهمین کنگره ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران ثبت نام در پایگاه اینترنتی سامانه ضروری است. برای این کار ابتدا باید به نشانی اینترنتی www.iqctehran.ir مراجعه و با انتخاب گزینه فرم ثبت نام، اطلاعات درخواستی را وارد نمود.

– پس از ثبت نام تاییدیه آن به نشانی پست الکترونیک شما ارسال می شود.

– توجه داشته باشید که ثبت نام نهایی پس از واریز وجه ثبت نام و تایید آن توسط دبیرخانه کنگره انجام خواهد شد.
– کسب امتیاز کنگره منوط به عضویت در سامانه آموزش مداوم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به نشانی http://iacld.ircme.ir می باشد.

– ثبت امتیاز شرکت کنندگان کنگره در سامانه جامع آموزش مداوم توسط دبیرخانه کنگره پس از برگزاری کنگره انجام خواهد شد.

چهاردهمیـــن کنگره بین المللـی و بیستمیـــن کنگـــره کشــــوری ارتقـاء کیفیت خدمـات آزمـایشگـاهی تــشخیـص پــزشکـی ایــران 26 تا 29 اردیبهشت ماه 1402 در تهران مرکز همایش های برج میلاد برگزار میگردد.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیگر محصولات FG

جهت مشاهده دیگر محصولات FG به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

همه محصولات

جدید ترین اخبار و مقالات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *