اف جی ایران درباره ما
درباره ما

بسیار خوشحالم که توانسته ام مجموعه ای از تجهیزات آزمایشگاهی با کیفیت را در یک مجموعه کاملا ایرانی و با دیدگاهی کاملا جهانی تولید کنم. مجموعه پیش رو حاصل تلاش شبانه روزی عده ای از جوانان این کشور با هدف تولید با کیفیت و با تفکر ” فقط بهترین را تولید می کنیم” شکل گرفته است.

بر خود می بالم که مدیریت مجموعه ای را بر عهده دارم که توانسته با حداقل امکانات، کارهای بزرگی را انجام دهد که تنها در برترین کشورهای صنعتی دنیا در حال انجام است. من این موفقیت را مرهون الطاف پروردگار و تلاش دسته جمعی پرسنل این شرکت و حمایت مصرف کنندگان محترم می دانم.

به شما این اطمینان را می دهم که کلیه محصولات این شرکت با رعایت استانداردهای بین المللی، قابل رقابت با نمونه های اروپائی تولید شده اند. امیدوارم با تلاش پرسنل زحمت کش این شرکت و همچنین انتقادهای سازنده مصرف کنندگان محترم بتوانیم گامی هر چند کوچک در ارتقاء کیفیت تجهیزات آزمایشگاهی برداریم. در پایان از تمامی عزیزانی که ما را در این راه حمایت کرده اند سپاسگزارم.

س.صمیمی

معرفی شرکت

شرکت فن آزما گستر از ابتدای سال 1374 با هدف تولید تجهیزات آزمایشگاهی تاسیس گردید و پس از کسب تاییدیه های متفاوت از جمله تائیدیه وزارت بهداشت و درمان ، آموزش پزشکی و گواهینامه های بین المللی ISO13485 و ISO9001، امروزه به راستی می تواند رقابت با محصولات خارجی را ادعا نماید. تجربه چندین ساله مدیریت این شرکت به عنوان بنیانگذار تولید آون در ایران باعث گردید تا خیلی زود این شرکت به جمع تولیدکنندگان برتر تجهیزات آزمایشگاهی بپیوندد و با تولید محصولاتی متمایز و متنوع ، نظر مصرف کنندگان را به خود جلب نماید. این نوآوری تا آنجا پیش رفت که این شرکت موفق به اختراع دستگاه آب مقطرگیری بدون هدر رفتن آب برای اولین بار در جهان گردید و پس از آن کسب گواهینامه های مدیریتی و کیفیتی از سازمان های مهم جهانی و داخلی، از دیگر دستاوردهای این شرکت بود.

این شرکت از ابتدای سال ۹۰ با احداث کارخانه جدید در شهرک صنعتی نظرآباد گامی بزرگ در تولید محصولات جدید و متنوع برداشته است، این کارخانه در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع همراه با جدیدترین ماشین آلات روز دنیا احداث گردیده و هم اکنون نیز با تولید بیش از ۷۰ مدل تجهیزات آزمایشگاهی یکی از بزرگترین مراکز تولید تجهیزات آزمایشگاهی در خاورمیانه می باشد.

تجربه چند دهه فعالیت و مهندسی فوق دقیق در توسعه و ساخت و همچنین همکاری با مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی محصولات FG را نسبت به نمونه های موجود در بازار متمایز ساخته است. با نگاهی گذرا به محصولات این شرکت شما نیز به این نکته پی می برید که کلیه محصولات این شرکت دارای مشخصه های ویژه ای می باشند که در نهایت ، راحتی کار، دوام ستودنی، دقت بسیار بالا و زیبایی منحصر به فرد را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورده است.
نفوذ روزافزون دنیای دیجیتال در صنعت و حساسیت بالای تجهیزات آزمایشگاهی، این شرکت را بر آن داشت تا همچون برندهای معتبر جهانی، تغییراتی در روش های تولید، طراحی محصول، و خدمات پس از فروش به وجود آورد و منجر به ارائه محصولاتی خاص و مدرن گردید که این محصولات جدید با نام تجاری FG (ثبت شده در اداره مالکیت صنعتی) ارائه می گردد.این شرکت در ادامه موفقیت های خود و با توجه فعالیت های دانش محور موفق به کسب تاییدیه دانش بنیانی از معاونت فناوری ریاست جمهوری گردیده است .

اکنون با گذشت سال ها و کسب تجارب زیاد، این شرکت یکی از تولیدکنندگان مطرح در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی است و محصولات این شرکت نه تنها در ایران، بلکه در کشورهای دیگر نیز توزیع می گردند. این شرکت رسیدن به این قله های افتخار را مرهون پرسنل زحمت کش، دانش فنی مدیران، استفاده از ماشین آلات روز دنیا، استفاده از مواد اولیه مرغوب و پیشنهادات سازنده مصرف کنندگان گرامی، می داند.
امید است با استعانت از درگاه الهی در خدمت به جامعه آزمایشگاهی کشور عزیزمان ایران موفق باشیم.

1375 : تاسیس شرکت فن آزما گستر.
1375 : دریافت گواهی فعالیت صنعتی از وزارت صنایع.
1377 : عضویت در انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی.
1384 : ثبت اختراع در سازمان مالکیت صنعتی جهت دستگاه آب مقطرگیری بدون هدر رفتن آب.
1385 : تاییدیه از آزمایشگاه رفرانس ایران جهت دستگاه های آون، انکوباتور و بن ماری.
1386 : تاییدیه کیفیت از وزارت بهداشت جهت دستگاه های آون، انکوباتور و بن ماری.
1387 : استاندارد Iso9001 و Iso 13485 .
1388 : دریافت نشان استاندارد جهت دستگاه آون برای اولین بار در ایران .
1389 : راه اندازی کارخانه جدید در شهرک صنعتی نظرآباد.
1392 : دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنایع.
1393 : دریافت پروانه ساخت وسیله تشخیص آزمایشگاهی از اداره کل آزمایشگاه مرجع سلامت.
1396: دریافت تاییدیه دانش بنیانی از معاونت فناوری ریاست جمهوری

چرا اف جی ؟
  • اف جی ایران از توان و تخصص مهندسان ایرانی استفاده کرده و از پیشرفته ترین ماشین آلات در خط تولید بهره می برد

  • اف جی ایران از توانایی بالا در تهیه مواد اولیه مرغوب از کمپانی های معتبر دنیا بهره برده و تجربه بیش از ۲۰ سال فعالیت حرفه‌ای در زمینه تولید و تهیه تجهیزات آزمایشگاهی را دارا می باشد

  • اف جی از بخش کنترل کیفیت بسیار مجهز، که هر دستگاه را به صورت کاملا جداگانه مورد تست قرار داده، بهره برده و 2 سال گارانتی واقعی را برای همه محصولات به ارمغان می آورد

  • اف جی از واحد بازاریابی حرفه ای، که ابتدا نیازهای مصرف کننده را شناسایی کرده و سپس در تولید محصول سعی در رفع این نیازها دارد، بهره می برد

گواهینامه ها