نویز فیلتر (NOISE FILTER)

بهترین فیلتر برای از بین بردن نویز در انواع لوازم دیجیتالی

خرید Noise Filter نویز فیلتر

جهت دانلود کاتالوگ و ثبت سفارش و خرید نویز فیلتر FG از طریق لینک های زیر اقدام کنید

ثبت سفارش

Noise Filter نویز فیلتر و یا EMI FILTER، یک دستگاه رابط الکترومغناطیسی است که به منظور از بین بردن تداخل درون خطوط سیگنال یا خطوط قدرت بکار می رود. فیلتر EMI تداخل سیگنال که توسط خود دستگاه یا عوامل بیرونی ایجاد می شود را از بین می برد و به ایمنی دستگاه در برابر سیگنال های الکترو مغناطیسی کمک می نماید.

Noise Filter نویز فیلتر یا فیلتر تداخلات الکترومغناطیسی جهت حذف و یا کاهش نویز در محیط و دستگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلترها دارای رنج گسترده ای از مصارف در اتوماسیون و ابزار دقیق ، ورودی و خروجی درایو ها و اینورترها، کاهش انتقال نویزهای الکترومغناطیسی از منبع تغذیه به درایو ، تجهیزات و لوازم خانگی ، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی از قبیل دستگاه های MRI ، سی تی اسکن ، سونوگرافی و … ، تجهیزات حساس نظامی و همچنین سیستم های مخابراتی ،بوده و جزو فیلترهای EMI(ElectroMagnetic Interference) ، EMC(ElectroMagnetic Compatibility) و RFI (RF Interference) دسته بندی می گردد.

جهت اطلاع از قیمت و خرید Noise Filter نویز فیلتر های FG و همچنین اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق ثبت سفارش اقدام یا با بخش فروش ما تماس حاصل نمایید.