به صفحه گالری محصولات FG خوش آمدید.

این صفحه ویترینی از محصولات ما است که کیفیت را به نمایش گذاشته.

آون آزمایشگاهی هوشمند FG یک آون سه جداره با مزایای خاص و رنج وسیع کارکرد تا 300 درجه میباشد. آون هوشمند کلاس S با قابلیت اتصال به نرم افزار FG SMART MONITOR دنیایی از قابلیت های هوشمند و منحصر به فرد را در بستر اینترنت و فضای ابری به کاربران ارائه میدهد.

انکوباتور یخچالدار هوشمند FG کلاس S یک انکوباتور برودتی سه جداره با کنترل دمای بسیار دقیق است. انکوباتورهای هوشمند کلاس S با قابلیت اتصال به نرم افزار FG SMART MONITOR دنیایی از قابلیت های هوشمند را در بستر اینترنت و فضای ابری به کاربران ارائه میدهد.

انکوباتور حرارتی هوشمند FG یک انکوباتور سه جداره با کنترل دمای بسیار دقیق است. انکوباتورهای حرارتی هوشمند کلاس S با قابلیت اتصال به نرم افزار FG SMART MONITOR دنیایی و قابلیت های هوشمند و منحصر به فرد را در بستر اینترنت و فضای ابری به کاربران ارائه میدهد.

کوره 1200 درجه FG با قابلیت تنظیم شیب حرارتی (RAMP). کوره هوشمند FG مدل FM یک کوره آزمایشگاهی با دوام بسیار بالا می باشد. طراحی منحصر به فرد، استفاده از مواد اولیه مرغوب و فرآیند تولید پیشرفته، این دستگاه را به رقیبی سخت برای محصولات اروپایی تبدیل نموده است.

دستگاه اتاقک تست پایداری دارو یا چمبر دما و رطوبت FG مدل ZF با کنترل همزمان دما و رطوبت، دستگاهی ایده آلی جهت تست های پایداری مطابق با استاندارد ICH و همچنین GMP و GLP میباشد. جزئیات شگفت انگیز دستگاه اتاقک تست پایداری را در ویدیو بالا مشاهده نمایید.

معرفی بن ماری سرلوژی جوش FG, بن ماری آزمایشگاهی سرولوژی جوش هوشمند همراه با PID Controller است که دقت بالا و بدنه دو جداره و ترموستات ایمنی مستقل جهت جلوگیری از کار کردن دستگاه هنگام تمام شدن آب (dry protection) از مزایای این دستگاه می باشند.

شیکر انکوباتور FG با قابلیت تبدیل به حالت سرمایش با اتصال به چیلر سیرکولاتور با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا. حرکت اوربیتالی بدون کوچکترین صدا و لرزش، قابلیت بارگذاری تا 10 کیلوگرم و دقت 0.1 درجه، امکانات متنوعی همچون دیتالاگر و نمایشگر LCD گرافیکی.

اتاقک رشد (ژرمیناتور) FG با قابلیت تنظیم طیف نور توسط کاربر. دستگاه اتاقک رشد FG مدل ZFL دارای حرارت مطمئن و توزیع نور همگن و همسان با نور طبیعی است. کنترلر پیشرفته همراه با قابلیت برنامه ریزی روز و شب و آلارم های ایمنی از جمله مزایای این محصول به شمار میروند.