آزمایشگاه تشخیص طبی

تجهیزات مورد استفاده در آزمایشگاه های تشخیص طبی

امروزه باتوجه به گستردگی و پیچیدگی انواع بیماری ها و راه های تشخیص آن استفاده از مراکزی که تشخیص و تحقیق در مورد انواع بیماری ها و راه های ابتلاع و همچنین درمان آن را پیدا کرده و به تسریع روند بهبود و پیشگری کمک کند بسیار اهمیت دارد.آزمایشگاه های تشخیص طبی یکی از این مراکزی است که میتوان جهت تشخیص و درمان انواع بیماری ها و راه های کنترل آن استفاده کرد. بسیاری از بیماریها از طریق همین آزمایشگاه ها و توسط تست هایی که از بیماران گرفته میشود تشخیص داده شده و به پزشکان مربوطه ارجاع داده میشود.این آزمایشگاه ها یکی از اصلی ترین پایه های سلامت یک جامعه است و باتوجه به اهمیت این آزمایشگاه ها وجود تجهیزات آزمایشگاهی باکیفیت ، مدرن و هوشمند نیز بسار مهم است.

لیست تجهیزات آزمایشگاه های تشخیص طبی

انکوباتور

انکوباتور

انکوباتور هوشمند FG یک انکوباتور سه جداره با کنترل دمای بسیار دقیق و بهترین انکوباتور جهت استفاده در صنایع و آزمایشگاه های تشخیص طبی میباشد.کنترلر حرارتی پیشرفته این دستگاه با دقت بی نظیر و تکنولوژی منحصر به فرد HCT از مهمترین مزیت های این دستگاه به شمار می روند.

انکوباتور یخچالدار FG

انکوباتور یخچالدار FG

انکوباتور یخچالدار FG مجهز به تکنولوژی HCT و همدمایی در تمام نقاط محفظه و ثبات حرارتی می باشد که برای اولین بار در ایران همدمایی در ۲۷ نقطه از محفظه را برای کاربر به ارمغان آورده است. مزیت مهم دیگر ثبات دمایی حتی در حالت سرمایش می باشد که با استفاده از تکنولوژی NON-CUT میسر گردیده است.

آون آزمایشگاهی

آون آزمایشگاهی

آون آزمایشگاهی 300 درجه FG جزء تجهیزات ثابت آزمایشگاه های تشخیص طبی میباشد و همدمایی بی نظیر و دمای یکنواخت در محفظه داخلی را به همراه دارد. دقت بالای کنترلر جهت کنترل دقیق دما با توجه به گستره امکانات و رنج دمایی از ۱۵ درجه بالاتر از دمای محیط ( تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد ) ارائه شده بخشی از ویژگی های این آون هوشمند میباشد.

شیکر انکوباتور

شیکر انکوباتور

شیکر انکوباتور FG با قابلیت های بی نظیر و برد دیجیتال هوشمند همراه با نمایشگر LCD هفت اینچی، دقت دمایی بی نظیر به کمک تکنولوژی HCT، استفاده از تکنولوژی منحصر بفرد CMT و قابلیت اتصال دستگاه به چیلر سیرکولاتور جهت سرد کردن محفظه و استفاده به عنوان شیکر انکوباتور یخچالدار از مزایای ویژه این دستگاهها بشمار میروند.

چیلر آزمایشگاهی

چیلر آزمایشگاهی

چیلر آزمایشگاهی FG چیلری هوشمند با کنترل دمای بسیار دقیق است که طراحی خاص دستگاه و استفاده از مواد اولیه مرغوب، این دستگاه را به یک محصول با کیفیت و قابل رقابت با نمونه های اروپایی تبدیل کرده است. استفاده از میکروکنترلر بسیار دقیق که دقت۰/۲± را برای کاربر به ارمغان آورده ،تانک آب پرسی و بدنه سه جداره از مزایای منحصر به فرد این دستگاه می باشند.

شیکر اوربیتالی

شیکر اوربیتالی

شیکر اوربیتالی FG با ویژگی های منحصربفرد نظیر: توزیع یکنواخت فشار و حرکت، نمایشگر دیجیتال، حرکت نرم ویکنواخت در تمام سطح، استفاده از تکنولوژی منحصر بفرد CMT و دور شمار مادون قرمزجهت ثابت نگه داشتن سرعت و سیستم محافظ موتور جهت جلوگیری از سوختن آن در مواقع بار گذاری بیش از حد مجاز برتربن شیکر برای آزمایشگاه شما.

دیگر محصولات FG

جهت مشاهده دیگر محصولات FG به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

همه محصولات

جدید ترین اخبار و مقالات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *