صنایع آرایشی بهداشتی

تجهیزات مورد استفاده در آزمایشگاه صنایع آرایشی بهداشتی

صنایع آرایش و بهداشتی نیز در زمره مشتریان اف جی قرار میگیرند.شرکت های تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی بسیاری از محصولات اف جی ایران را در آزمایشگاه های خود استفاده می کنند.

لیست تجهیزات آزمایشگاهی صنایع آرایشی بهداشتی

انکوباتور

انکوباتور

انکوباتور هوشمند FG یک انکوباتور سه جداره با کنترل دمای بسیار دقیق و بهترین انکوباتور جهت استفاده در صنایع آرایشی بهداشتی میباشد. کنترلر حرارتی پیشرفته این دستگاه با دقت بی نظیر و تکنولوژی منحصر به فرد HCT از مهمترین مزیت های این دستگاه به شمار می روند.

انکوباتور یخچالدار FG

انکوباتور یخچالدار FG

انکوباتور یخچالدار FG مجهز به تکنولوژی HCT و همدمایی در تمام نقاط محفظه و ثبات حرارتی می باشد که برای اولین بار در ایران همدمایی در ۲۷ نقطه از محفظه را برای کاربر به ارمغان آورده است. مزیت مهم دیگر ثبات دمایی حتی در حالت سرمایش می باشد که با استفاده از تکنولوژی NON-CUT میسر گردیده است.

آون آزمایشگاهی

آون آزمایشگاهی

آون آزمایشگاهی 300 درجه FG جزء تجهیزات ثابت آزمایشگاه های صنایع آرایشی بهداشتی میباشد که همدمایی بی نظیر و دمای یکنواخت در محفظه داخلی را به همراه دارد. دقت بالای کنترلر جهت کنترل دقیق دما با توجه به گستره امکانات و رنج دمایی از ۱۵ درجه بالاتر از دمای محیط ( تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد ) ارائه شده بخشی از ویژگی های این آون هوشمند میباشد.

شیکر انکوباتور

شیکر انکوباتور

شیکر انکوباتور FG با قابلیت های بی نظیر و برد دیجیتال هوشمند همراه با نمایشگر LCD هفت اینچی، دقت دمایی بی نظیر به کمک تکنولوژی HCT، استفاده از تکنولوژی منحصر بفرد CMT و قابلیت اتصال دستگاه به چیلر سیرکولاتور جهت سرد کردن محفظه و استفاده به عنوان شیکر انکوباتور یخچالدار از مزایای ویژه این دستگاهها بشمار میروند.

کوره

کوره

کوره 1200 درجه FG که بدنه خارجی این دستگاه از جنس ورق آهن با رنگ پودری الکترو استاتیک و محفظه داخلی کوره های FG از آجر نسوز و جرم ریختنی درست شده است و المنت های کوره با استفاده از روش CHP در جداره های کناری به صورت مستقل قرار گرفته تا تعویض المنت ها راحت بوده و از المنت در مقابل پوسیدگی محافت شود.

اتاقک تست پایداری

اتاقک تست پایداری

اتاقک های تست پایداری دارو FG دستگاهی است که با ایجاد شرایط محیطی خاص برای تست های ICH بسیار مهم و ضروریست.امکاناتی همچون سیستم DUAL SAFETY، تکنولوژی منحصر به فرد HCT جهت همدمایی محفظه، تکنولوژی NON-CUTو سیستم ANTIPOLAR در این سری از چمبر های دما و رطوبت قرار داده شده است.

چیلر آزمایشگاهی

چیلر آزمایشگاهی

چیلر آزمایشگاهی FG چیلری هوشمند با کنترل دمای بسیار دقیق است که طراحی خاص دستگاه و استفاده از مواد اولیه مرغوب، این دستگاه را به یک محصول با کیفیت و قابل رقابت با نمونه های اروپایی تبدیل کرده است. استفاده از میکروکنترلر بسیار دقیق که دقت۰/۲± را برای کاربر به ارمغان آورده ،تانک آب پرسی و بدنه سه جداره از مزایای منحصر به فرد این دستگاه می باشند.

شیکر اوربیتالی

شیکر اوربیتالی

شیکر اوربیتالی FG با ویژگی های منحصربفرد نظیر: توزیع یکنواخت فشار و حرکت، نمایشگر دیجیتال، حرکت نرم ویکنواخت در تمام سطح، استفاده از تکنولوژی منحصر بفرد CMT و دور شمار مادون قرمزجهت ثابت نگه داشتن سرعت و سیستم محافظ موتور جهت جلوگیری از سوختن آن در مواقع بار گذاری بیش از حد مجاز برتربن شیکر برای آزمایشگاه شما.

دیگر محصولات FG

جهت مشاهده دیگر محصولات FG به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

همه محصولات

جدید ترین اخبار و مقالات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *