آزمایشگاه معادن

تجهیزات مورد استفاده در آزمایشگاه های معادن

بسیاری از تجهیزات آزمایشگاهی اف جی ایران در آزمایشگاه های معادن نیز استفاده میشوند که از آن جمله می توان به آون و کوره ۱۲۰۰ درجه و دستگاه تست شرایط محیطی اشاره کرد.

انکوباتور

انکوباتور

انکوباتور هوشمند FG یک انکوباتور سه جداره با کنترل دمای بسیار دقیق و بهترین انکوباتور جهت استفاده در صنایع و آزمایشگاه های معادن میباشد.کنترلر حرارتی پیشرفته این دستگاه با دقت بی نظیر و تکنولوژی منحصر به فرد HCT از مهمترین مزیت های این دستگاه به شمار می روند.

کوره

کوره

کوره 1200 درجه FG که بدنه خارجی این دستگاه از جنس ورق آهن با رنگ پودری الکترو استاتیک و محفظه داخلی کوره های FG از آجر نسوز و جرم ریختنی درست شده است و المنت های کوره با استفاده از روش CHP در جداره های کناری به صورت مستقل قرار گرفته تا تعویض المنت ها راحت بوده و از المنت در مقابل پوسیدگی محافت شود.

آون آزمایشگاهی

آون آزمایشگاهی

آون آزمایشگاهی 300 درجه FG جزء تجهیزات ثابت آزمایشگاه های صنایع معادن میباشد که همدمایی بی نظیر و دمای یکنواخت در محفظه داخلی را به همراه دارد. دقت بالای کنترلر جهت کنترل دقیق دما همچنین با توجه به گستره امکانات و رنج دمایی از ۱۵ درجه بالاتر از دمای محیط ( تا ۳۰۰ درجه سانتیگراد ) بخشی از ویژگی های این آون هوشمند میباشد.

شیکر اوربیتالی

شیکر اوربیتالی

شیکر اوربیتالی FG با ویژگی های منحصربفرد نظیر: توزیع یکنواخت فشار و حرکت، نمایشگر دیجیتال، حرکت نرم ویکنواخت در تمام سطح، استفاده از تکنولوژی منحصر بفرد CMT و دور شمار مادون قرمزجهت ثابت نگه داشتن سرعت و سیستم محافظ موتور جهت جلوگیری از سوختن آن در مواقع بار گذاری بیش از حد مجاز برتربن شیکر برای آزمایشگاه شما.

دیگر محصولات FG

جهت مشاهده دیگر محصولات FG به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

همه محصولات

جدید ترین اخبار و مقالات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *