نمایشگاه ایران فارما 2023

نمایشگاه ایران فارما 2023

نمایشگاه ایران فارما

یکی از بزرگترین رویداد های صنعت داروسازی و صنایع وابسته که از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد نمایشگاه ایران فارما میباشد.این نمایشگاه با هدف معرفی توانمندی صنعت دارویی کشور، ارائه آخرین تحولات و دستاوردهای صنعت دارو، آشنایی با بازارهای جدید و ایجاد بستر لازم جهت انتقال دانش فنی ایجاد شده. نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران فارما)، توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان غذا و دارو ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت گسترده انجمن‌ها و حضور بیش از ۵۰۰ شرکت دارویی و صنایع وابسته مرتبط برگزار می‌شود.

صنعت داروسازی در دنیا یکی از سودآورترین صنایع شناخته شده است. افزایش دائمی سن امید به زندگی از مهمترین شاخص های توسعه یافتگی جوامع در امر سلامت بیانگر توجه روزافزون مردم دنیا به مقوله سلامت و بازار رو به رشد دائمی این کالا است. ایران نیز با توجه به توانمندی دانشمندان حوزه پزشکی و داروسازی از دیرباز تا امروز در زمره کشورهای دارای توان استراتژیک در بحث دارو، درمان و نظام سلامت بوده است. در همین راستا، نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما) با شعار «صادرات‌محور کردنِ تولیدات داخلی» و در راستای معرفی توانمندی‌های صنعت داروسازی ، هرساله توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و با حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود. با توجه به اینکه  داروسازی از جمله صنایع دانش‌بنیان است و در تمامی دنیا تولید مشترک دارو و تبادلات علمی بین مراکز پژوهشی و صنایع دارویی با یکدیگر موجب ارتقای توان تولید خواهد شد، بنابراین نمایشگاه «ایران فارما»، جایگاهی برای شکل‌گیری این نوع همکاری‎های متقابل است.

سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران با عضویت ۱۱۳ شرکت تولیدی ، ۴۶ شرکت عضو وابسته، ۱۱ شرکت صادراتی و ۸ شرکت پخش دارو از سال ۸۴ با هدف ساماندهی تولید داروهای انسانی ، بهبود کیفیت و توسعه صادرات، بازاریابی مستمر به منظور کسب اطلاعات عرضه و تقاضا، قیمت، بازارهای مصرف و توسعه صادرات، حمایت از منافع تولیدکنندگان دارو، تلاش براي افزايش دسترسي به بازارهاي جهاني و ايجاد فرصت‌های مناسب سرمایه‌گذاری، مشاركت در تدوين استانداردهاي مورد نياز توليد داروهاي انساني و نظارت بر چگونگی اجراي آن از طريق تاسيس شرکت‌های بازرسي و… برای اعضای زیرمجموعه خود آغاز به کار کرده است.

نمایشگاه ایران فارما با هدف معرفی شرکت های فعال در زمینه داروسازی و صنایع وابسته ، ایجاد بستر مناسب جهت تجارت بین المللی ، برقراری ارتباط با مراکز علمی داخلی و خارجی ، تاثیر بر بازار دارویی داخلی و خارجی ایجاد شده و مهمتر از همه حمایت از تولیدات داخلی و توسعه صادرات در زمینه دارو و صنایع وابسته ایجاد شده.

نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ( ایران فارما) به عنوان بزرگترين رخداد تخصصی ايران در صنعت داورسازی و صنایع وابسته با حضور جمع كثيري از شركت‌هاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه تولید دارو، مواد اولیه، مکمل‌های غذایی و دارویی، فرآورده‌های گیاهی و طبیعی، مواد آرایشی و بهداشتی، تجهیزات مراقبتی، تجهیزات داروسازی ، چاپ و بسته‌بندی برگزار می‌شود.

  • شرکت های تولیدکننده دارو
  • شرکت‌های توزیع کننده دارو
  • شرکت‌های تأمین کننده تجهیزات و ماشین آلات دارویی
  • شرکت‌های مواد اولیه دارویی
  • شرکت‌های تولید کننده داروهای نو ترکیب و شرکت‌های دانش بنیان
  • شرکت‌های تولیدکننده محصولات بیوسیمیلار
  • شرکت‌های تولید کننده داروهای گیاهی
  • شرکت‌های تولید کننده مکمل‌های غذایی و رژیمی
  • شرکت‌های خدمات چاپ و بسته بندی دارومراکز علمی، تحقیقاتی و پژوهشی داروسازی
  • انجمن‌های صنفی، علمی و دانشجویی دارویی

شرکت فن آزما گستر (FG) به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا و با به کار گیری استاندارد های روز دنیا افتخار حضور در این رویداد بزرگ را دارد تا با ارائه تجهیزات آزمایشگاهی خود در زمینه آزمایش ، تست و نگهداری دارو ها با همراهی شرکت های بزرگ داروسازی برای پیشرفت و ارتقاء سطح دانش داروسازی و سلامت جامعه گام بزرگی بردارد.

مهمترین صنایع حاضر در نمایشگاه بین المللی ایران فارما: صنایع تولید دارو، تولید کنندگان مواد اولیه، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی شامل مواد و مکمل های غذایی و صنایع تولید کننده تجهیزات داروسازی میباشند.

جهت شرکت در نمایشگاه بین المللی ایران فارما در سال 1402 میبایست در وب سایت این نمایشگاه  بخش ثبت نام، با وارد کردن اطلاعات خود ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

هشتمین دوره از نمایشگاه ایران فارما ، بزرگترین گردهمایی تخصصی صنعت داروسازی 5 الی 7 مهر ماه سال 1402 از ساعت 9 صبح تا 18 عصر، در محل مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیگر محصولات FG

جهت مشاهده دیگر محصولات FG به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

همه محصولات

جدید ترین اخبار و مقالات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *