ششمین نمایشگاه بین‌المللی مواد، صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی CLIEXPO

ششمین نمایشگاه بین‌المللی مواد، صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی CLIEXPO

نمایشگاه بین‌المللی مواد، صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی CLIEXPO

نمایشگاه بین‌المللی مواد و صنایع شیمیایی، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی با نام CLIEXPO برگزار میشود. این نمایشگاه فرصتی برای شرکت‌ها و تولیدکنندگان در حوزه شیمی، تجهیزات آزمایشگاهی و صنایع مرتبط بوده تا محصولات و خدمات خود را به جامعه علمی، تجاری و آزمایشگاهی معرفی کنند. این رویداد بسیار مهم برای تبادل اطلاعات، نمایش جدیدترین تکنولوژی‌ها و تجهیزات، و ایجاد فرصت‌های همکاری در زمینه‌های مختلف صنعت شیمی و آزمایشگاهی میباشد.

نمایشگاه بین‌المللی مواد، تجهیزات و صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی ایران یکی از بزرگترین و پرمخاطب‌ترین نمایشگاه‌های تخصصی در زمینه صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی در منطقه می‌باشد. این رویداد سالانه برگزار می‌شود و با حضور فعالان اصلی در این صنایع از داخل و خارج از کشور، فرصت‌های متعددی برای معرفی محصولات، مذاکرات تجاری، تبلیغات، تحقیقات، شناسایی بازار و رقبا، و همچنین ایجاد ارتباطات تجاری فراهم می‌آورد.

این نمایشگاه برای شرکت‌های داخلی و خارجی فرصت مناسبی فراهم می‌کند تا محصولات خود را به مخاطبان هدف معرفی کرده، قراردادها و توافق‌نامه‌های تجاری را منعقد کنند و ارتباطات تجاری را توسعه دهند. همچنین، این رویداد به تحقیقات و توسعه در حوزه صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی کمک کرده و بازار و جامعه را برای پذیرش محصولات و خدمات مشارکت‌کنندگان آماده می‌سازد.

   1- معرفی ظرفیتها و توانمندیهای کشورمان در حوزه صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی از ابعاد مختلف اعم از تولید ماشین­ آلات، مواد اولیه، تجهیزات و خدمات وابسته
   2- ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید و تامین­ کنندگان مواد و تجهیزات شیمیایی و آزمایشگاهی با مصرف کنندگان
3- عرضه آخرین پیشرفتهای صنعتی توسط شرکتهای پیشرو بین­ المللی
4- ایجاد فضایی برای تعامل بین فعالان حوزه صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی از قبیل تولیدکنندگان، بازرگانان، ارائه­ کنندگان خدمات و توزیع­ کنندگان

5- ایجاد بستری جهت تعامل هر چه بیشتر نهادهای علمی و پژوهشی کشور با صنعتگران داخلی و خارجی

  • معرفی محصولات و خدمات تولیدی و افزایش آگاهی مشتریان
  • شناسایی مشتریان و شرکای تجاری جدید و تحکیم روابط با مشتریان سابق
  • اطلاع از روند تغییرات بازار و نوآوری­ها
  • شناخت رقبا و مقایسه کیفیت و قیمت خدمات با یکدیگر
  • شناسایی افراد کلیدی خرید در سازمان­ها
  • ارتقاء برند و شهرت کاری و اعتمادسازی در کسب و کار

شرکت فن آزما گستر (FG) به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی با جدید ترین تکنولوژی روز دنیا و با به کار گیری استاندارد های بین المللی افتخار حضور در این رویداد بزرگ را دارد تا با ارائه تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته و هوشمند خود جهت پیشرفت و ارتقاء سطح دانش و سلامت جامعه گام بزرگی بردارد.

ششمین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی CLIEXPO از تاریخ 30 آبان الی 3 آذر ماه 1402 در مرکز نمایشگاهی برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

 

نمایشگاه های مرتبط پیش رو: نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیگر محصولات FG

جهت مشاهده دیگر محصولات FG به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

همه محصولات

جدید ترین اخبار و مقالات

2 نظر
محمد

ساعت بازدید از نمایشگاه کی هست؟

با سلام. زمان بازدید از ششمین نمایشگاه Cliexpo 1402 از ساعت 9صبح الی 16 عصر میباشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *