مزایای چمبرهای 3 جداره

مزایای چمبرهای 3 جداره

چمبر های سه جداره چه مزایایی دارند؟

در حالی که معمولا اکثر چمبر های آزمایشگاهی دو جداره هستند چمبرهای 3 جداره فصل جدیدی را در تجهیزات آزمایشگاهی آغاز کرده اند. چمبرهای 2 جداره شامل دو جداره داخلی و بیرونی هستند.ولی چمبر های 3جداره دارای 3جداره خارجی,داخلی و میانی میباشد.

معمولا المنت های حرارتی در پشت محفظه داخلی قرار می گیرند و فضای بین محفظه داخلی و جداره بیرونی از عایق حرارتی پر می شود.

از مزایای چمبر های سه جداره که در این چمبرها المنت در محفظه اصلی قرار نمیگیرد لذا انتقال حرارت از طریق جداره داخلی صورت می گیردکه خود مشکلاتی مانند دیر گرم شدن محفظه یا عدم همدمایی در نقاط مختلف (چون المنت ها به جداره داخلی چسبیده هستند نقاطی که المنت عبور کرده از سایر نقاط گرمتر هستند) را ندارد.

در چمبرهای 3 جداره دستگاه دارای یک جداره خارجی یک جداره میانی و یک جداره داخلی میباشد. المنت ما بین جداره میانی و جداره داخلی قرار می گیرد(به جداره داخلی نمی چسبد)وهوا را گرم میکند و هوای گرم با چرخش داخل محفظه اصلی باعث ایجاد همدمایی می شود.

چمبرهای 3 جداره مزیت های زیادی دارند که از جمله مهمترین آن ها همدمایی بهتر در تمام نقاط محفظه،انتقال سریعتر گرما یا سرما به محفظه اصلی، تجدید پذیری سریعتر دما پس باز و بسته کردن درب دستگاه می باشند.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیگر محصولات FG

جهت مشاهده دیگر محصولات FG به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

همه محصولات

جدید ترین اخبار و مقالات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *