Arablab

Arablab

نمایشگاه ARABLAB

نمایشگاه ARABLAB یکی از مهمترین رویداد های تجاری مهم جهان در صنعت آزمایشگاهی میباشد که بسیاری از متخصصان این عرصه را از اقصی نقاط جهان از جمله خاورمیانه، آفریقا، هند، آسیا و چین گرد هم می آورد تا آخرین پیشرفت های آزمایشگاهی و جدید ترین تجهیزات آزمایشگاهی را در معرض نمایش قرار دهند.

نمایشگاه aralab مهمترین رویداد در جهان برای صنعت علمی و تحلیلی آزمایشگاهی است. این نمایشگاه بستری منحصر به فرد برای تولید کنندگان، تامین کنندگان و خریداران برای به نمایش گذاشتن و کشف آخرین پیشرفت ها در دنیای علمی ارائه می دهد. نمایشگاه arablab فرصتی عالی برای شرکت ها است تا آخرین محصولات، فناوری ها و خدمات خود را به نمایش بگذارند. شرکت در این رویداد برای هر کسی که می‌خواهد با آخرین پیشرفت‌ها و فناوری‌های روز دنیا در زمینه آزمایشگاهی و پزشکی از سراسر جهان به‌روز بماند، ضروری است.

نمایشگاه arablab یک رویداد بین المللی است که آخرین پیشرفت های علمی و تکنولوژی روز را به نمایش می گذارد. نمایشگاه عرب لب یک رویداد سه روزه است که طیف گسترده ای از موضوعات از جمله شیمی تجزیه، فناوری آزمایشگاهی، ابزار دقیق و علوم زیستی را پوشش می دهد. این نمایشگاه بستری منحصر به فرد را برای شرکت ها فراهم می کند تا آخرین محصولات و خدمات خود را در معرض دید مخاطبان جهانی قرار دهند. این یک فرصت عالی برای کسب و کارها برای ملاقات با مشتریان بالقوه و کشف فرصت های تجاری جدید است.

شرکت فن آزما گستر (FG) به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و با به کار گیری استاندارد های بین المللی افتخار حضور در نمایشگاه Arablab را دارد تا با ارائه محصولات خود در زمینه آزمایشگاهی، تحقیقاتی، تست و نگهداری دارو با بزرگترین شرکت های جهان به رقابت بپردازد. شرکت FG یکی از برترین تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی دقیق و هوشمند این فرصت را خواهد داشت تا آخرین محصولات، تکنولوژی ها و خدمات خود را به مخاطبان خود در صنعت تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و پزشکی به نمایش بگذارد.

جهت شرکت در نمایشگاه عرب لب چه به صورت غرفه دار و چه به صورت بازدید کننده باید با ورود به سایت این نمایشگاه به آدرس: www.arablab.com ضمن ثبت نام، حضور خود را قطعی نمایید.

برای ثبت پیش فاکتور محصولات FG از طریق لینک زیر درخواست خود را ارسال نمایید.

زمان و مکان نمایشگاه ARABLAB 2023

 

نمایشگاه Arablab 2023 از تاریخ 19-21 سپتامبر 2023 به مدت 3 روزدر دبی برگزار خواهد شد.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیگر محصولات FG

جهت مشاهده دیگر محصولات FG به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

همه محصولات

جدید ترین اخبار و مقالات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *