MEDEXPO AFRICA 2024

MEDEXPO AFRICA 2024

MEDEXPO 2024

نمایشگاه MEDEXPO یک رویداد برجسته در حوزه پزشکی و بهداشت است که در کشور کنیا برگزار می‌شود. این نمایشگاه به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت پزشکی و بهداشتی منطقه شناخته می‌شود که محصولات، تجهیزات، ماشین‌آلات، خدمات و راه‌حل‌های مربوط به تولید پزشکی را به نمایش می‌گذارد.

بزرگترین رویداد نمایشگاهی حوزه سلامت شرق آفریقا شامل بیست‌وچهارمین دوره نمایشگاه حوزه دارو و تجهیزات پزشکی (MEDEXPO AFRICA 2024) و سومین دوره نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی (3rd AFRILAB 2024) در شهر نایروبی پایتخت کنیا برگزار می‌شود. این نمایشگاه به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت پزشکی و بهداشتی منطقه شناخته می‌شود که محصولات، تجهیزات، ماشین‌آلات، خدمات و راه‌حل‌های مربوط به پزشکی و آزمایشگاهی را به نمایش می‌گذارد. در این نمایشگاه، شرکت‌ها و بازاریان از سراسر جهان فرصت دارند تا جدیدترین روند‌ها، فناوری‌ها و راهکارهای نوآورانه در حوزه پزشکی و تجهیزات آزمایشگاهی را مشاهده و بررسی کنند. MEDEXPO همچنین به عنوان یک فرصت برای ارتباط مستقیم با خریداران و تامین‌کنندگان صنعت پزشکی در منطقه شرق آفریقا شناخته می‌شود و به خریداران از این منطقه امکان می‌دهد تا محصولات جدید، تجهیزات، ماشین‌آلات و راه‌حل‌های مورد نیاز خود را در حوزه بهداشت و درمان پیدا کنند.

MEDEXPO

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی حضور در این پاویون باید در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی ghazal.inif.ir  ثبت‌نام کنند. و جهت بازدید از این نمایشگاه از طریق وبسایت های برگزار کننده تور نمایشگاهی و فروش بلیط نمایشگاه های تجاری اقدام به خرید نمایید و یا از طریق وبسایت expogr.com/kenyamed اقدام به ثبت نام کنند.

یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه‌های ‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

بر همین اساس شرکت فن آزما گستر (FG) در بیست‌وچهارمین دوره نمایشگاه حوزه دارو و تجهیزات پزشکی (MEDEXPO AFRICA 2024) و سومین دوره نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی (AFRILAB 2024) کنیا شرکت کرده تا دستاورد های خود را در زمینه تولید تجهیزات هوشمند آزمایشگاهی در این نمایشگاه بین المللی در معرض نمایش قرار دهد.

زمان و محل برگزاری نمایشگاه MEDEXPO AFRICA 2024

 

نمایشگاه MEDEXPO از 29 تا 31 فروردین 1403 در شهر نایروبی پایتخت کنیا برگزار میگردد.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

محصولات FG

جهت مشاهده دیگر محصولات FG به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

همه محصولات

جدید ترین اخبار و مقالات

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *